Lithuanian English Russian

Deltaco Baltic

Kontaktai

Marius Alaburda
Verslo plėtros vadovas (Deltaco, Streetz, Epzi)
El. paštas: marius@deltacobaltic.eu
Mob. tel.: +370 636 82669

Tadas Jomantas
Verslo plėtros vadovas (Aksesuarai ir kompiuterinė technika)
El. paštas: tadas@deltacobaltic.eu
Mob. tel.: +370 640 64153

Jolita Kilikauskienė
Produktų vadybininkė (BEKO buitinė technika)
El. paštas: jolita@deltacobaltic.eu
Mob. tel.: +370 620 32488

Vilma Žebelienė
Verslo plėtros vadovė  (GORENJE, INDESIT ir smulki buitinė technika)
El. paštas: vilma@deltacobaltic.eu
Mob. tel.: +370 616 83527

Justina Amanaitytė
Logistikos vadybininkė
El. paštas: justina@deltacobaltic.eu
Mob. tel.: +370 685 52437

Ilona Lukaševičiūtė
Logistikos vadybininkė
El. paštas: ilona@deltacobaltic.eu
Mob. tel.:+370 685 76594 

Garantiniai klausimai: rma@deltacobaltic.eu